Nahoru
Domů Aktuálně O nás Co nabízíme Ceník Naše ordinace Recept Objednání Napište nám Kontakt 

MUDr. František Horych

Všeobecný praktický lékař

dříve ordinace MUDr. Ilavské
zdravotní sestra Jana Gregovská

Čs. Armády 895, Zdice, 267 51
tel: 311 685 670, e-mail: ordinace.zdice(a)gmail(,)com

Zpět

Aktuálně

03|07
2023

Propadlé objednací termíny!

Prosíme pacienty, kteří jsou objednáni na vyšetření v naší ordinaci, aby se OMLUVILI DOPŘEDU, pokud se nemohou dostavit. Váš objednací termín můžeme místo toho nabídnout někomu jinému, kdo ho využije.
Děkujeme za spolupráci!
03|07
2023

Novinky - vystavování Poukazu na lázeňskou terapii a vedení a vystavování Dočasné pracovní neschopnosti

Velká změna je nově ve zdravotním systému stran lázeňské terapie. Nově mají povinnost vypisovat Návrh na lázeňskou terapii i Lůžkovou rehabilitační péči indikující lékaři, tedy lékař, který léčbu doporučuje (ortoped, neurolog, plicní, onkolog, rehabilitační lékař...). Není tedy třeba kvůli tomu chodit k nám jenom kvůli lázním, což je logické - specialista si Vás stejně zve na kontroly, vede Vaši léčbu. Platí to i pro nemocniční lékaře, tedy například po výměně kyčelního kloubu má návrh na lázně pro pacienta sepsat operující ortoped nebo RHB lékař na konci rehabilitačního pobytu v Berouně. Důvodem je, aby pacienti nemuseli znovu k lékaři (praktickému) jen...  Zobrazit více »
18|09
2022

Očkování !

Očkujeme proti sezónní chřipce!
Od října 2022 jako každoročně očkujeme proti sezónní chřipce, v případě zájmu se na nás obraťte e-mailem/telefonicky a sestřička Vám podá bližší informace. Nad 65 let nebo u pacientů se závažnými onemocněními vakcínu hradí pojišťovna, pro samoplátce stojí včetně aplikace 650 Kč.

Očkujeme proti klíšťové meningoencefalitidě!
Nově pro pacienty nad 50 let očkování KOMPLETNĚ hradí pojišťovna. Očkujeme i mladší pacienty, pojišťovny na to zpětně dost přispívají. Pro mladší pacienty stojí vakcína včetně aplikace 1100 Kč.

Očkujeme proti COVID-19!
Nově máme v ordinaci malé množství vakcín Comirnaty Omicron BA1. Lze je očkovat pouze jako 3....  Zobrazit více »
24|07
2022

Vnitřní řád ordinace

Vnitřní řád ordinace – MUDr. František Horych

Dle zákona o zdravotních službách č. 372/2011 Sb. jsou pacienti povinni se řídit Vnitřním řádem zdravotnického zařízení.

Porušení vnitřního řádu má důsledky. V případě opakovaného anebo závažného porušení tohoto vnitřního řádu můžeme Vaši péči oprávněně ukončit na základě ustanovení § 48 odst. 2 (d) zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách, ve znění pozdějších předpisů. V případě ukončení Vaší péče z důvodu porušení vnitřního řádu Vám dáme písemné vyrozumění s uvedením důvodů pro tento krok, v souladu s §48 odst. 5 stejného předpisu.

1. Objednávací systém. Na veškeré akutní i neakutní vyšetření a prohlídky, včetně administrativních...  Zobrazit více »
08|06
2022

MUDr. František Horych

Ode dne 1.6.2022 přebírá ordinaci a péči o všechny registrované pacienty MUDr. František Horych. Zdravotní sestra Jana Gregovská v ordinaci zůstává.

Upozorňujeme pacienty na:
1. Nové webové stránky (tyto) a novou e-mailovou adresu: ordinace.zdice(a)gmail(,)com
2. Změnu ordinačních hodin (odpolední ordinace je nově v úterý)
3. Změnu ceníku
4. Služba Medevio byla t.č. pozastavena – využívejte prosím e-mail

Prosíme, aby se všichni pacienti, včetně akutních, objednávali – a to telefonicky nebo e-mailem.
Dále prosíme všechny pacienty s rýmou, teplotou, kašlem, bolestí v krku apod. , aby byli ohleduplní a nosili do čekárny i ordinace respirátor FFP2.

Děkujeme